Kontakt z Salonem Meblowym Jard – Koszalin

Jesteśmy otwarci na kontakt z klientem – nasz konsultant czeka na Państwa telefony i wiadomości e-mail. Z chęcią udzielimy Państwu szczegółowych informacji na temat naszej oferty.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane

Administratorem danych osobowych jest JARD ANNA BARBAROWICZ, adres Szczecińska 59, 75-137, Koszalin, numer NIP: 6692024303, numer REGON: 810843190.

Kontakt z Administratorem możliwy jest za pośrednictwem wiadomości e-mail na adres: biuro@meblejard.pl

Będziemy przetwarzać Twoje dane w celu nawiązania z Tobą kontaktu i obsłużenia Twojej prośby. Dane osobowe będziemy przetwarzać przez okres niezbędny dla osiągnięcia celu przetwarzania.

Na każdym etapie przetwarzania Twoich danych osobowych masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych osobowych. Masz również prawo do wniesienia skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne i jest jednocześnie warunkiem do podjęcia działań w celu skontaktowania się z Tobą.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatności dostępnej tutaj: Polityka prywatności

Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane

Jard Salon meblowy

 

Adresul. Szczecińska 59, 75-122 Koszalin
Godziny pracypon - pt 10:00 - 17:00
Godziny pracysob 10:00 - 14:00 ( pierwsza i ostatnia sobota miesiąca )
      695 408 746

Emailszczecinska@meblejard.pl


Jard - salon meblowy przeniesiony na ul. Szczecińska 59